Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Crvena, Rojal plava, Srebrna |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 33.204.71 |
| Model | KEEPER |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 2.5 x 6 x 1.5 cm |
| Pakovanje | 550/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040084762 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 34.536.90 |
| Model | MAGNET CAP |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 6.5 x 1.4 cm |
| Pakovanje | 100 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040088746 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Šifra | 34.441.71 |
| Model | PINTO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 21 x 4 x 3 cm |
| Pakovanje | 100/10/1 |
| Neto težina | 0.13 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tema | Dečji proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040038512 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 5 x 2 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.