Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 33.211.71 |
| Model | CLEF |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 7.4 x 2.4 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 1000/100/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040083628 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 2.5 cm |
| Šifra | 41.131.71 |
| Model | AMERICANO |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bež |
| Pakovanje | 50/1 |
| Neto težina | 0.08 kg |
| Materijal | Pluta, Plastika |
| Kapacitet | 350 ml |
| Barkod | 8605040073377 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Tampon |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.