Dodatne informacije
| Težina | 0,23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 14 × 21 cm |
| Težina | 0,23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 14 × 21 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 30.062.90 |
| Model | SUBLI MDF R5 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 5 cm x 0.3 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Pol | Muški |
| Barkod | 8605040097922 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Šifra | 34.436.71 |
| Model | LEVEL 30 |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 33 x 4 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 500/25 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tema | Eko proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040050392 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 1 cm |
Portfolio sa notesom A5 sa tekstilnom oblogom, dodatnim džepovima za kartice i dokumenta i držačem za olovku
| Šifra | 23.006.10 |
| Model | AMBER |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 25.9 x 22 x 6.8 cm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 1.26 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605040084885 |
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.