Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Bordo, Crna, Plava, Siva |
Ponedeljak - Petak
Brza korisnička podrška
info@grafosprint.com
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Bordo, Crna, Plava, Siva |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Jakna, elastični učkuri sa steznim regulatorima u kapuljači, dva prednja džepa sa rajsferšlusom i jedan džep na grudima, svi rajsferšlusi su vodootporni, otvor za palac na rukavima, zadnja strana duža od prednje
| Šifra | 33.183.71 |
| Model | BALSA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 6.5 x 2.5 x 0.6cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Barkod | 8605040066874 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 1.3cm |
| Šifra | 12.002.10 |
| Model | BLACKY |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 0.7 x 17.5cm |
| Pakovanje | 1000/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tip proizvoda | Grafitna |
| Tema | Eko proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605025612614 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4.5 x 0.5 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.