Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Bordo, Crna, Plava, Siva |
Ponedeljak - Petak
Brza korisnička podrška
info@grafosprint.com
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Bordo, Crna, Plava, Siva |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 33.192.88 |
| Model | WILLY |
| Boja | Sjajni metal |
| Dimenzija | 5 x 2.9 x 0.2 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Metal |
| Barkod | 8605040098554 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Sportska majica, 100 g/m2, šivena sa strane, okovratnik od identičnog materijala kao telo majice, tkanina sa funkcijom upijanja i brzog sušenja, reflektivni detalj na leđima.
| Šifra | 11.091.71 |
| Model | ARMADA BAMBOO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 1 x 14.5 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tip proizvoda | Hemijska |
| Barkod | 8605040068137 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 0.5 cm |
| Šifra | 12.010.71 |
| Model | LORA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 0.8 x 15.7 cm |
| Pakovanje | 1000/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tip proizvoda | Grafitna |
| Tema | Back to school |
| Barkod | 8605040074992 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 0.5 cm |
| Šifra | 11.084.10 |
| Model | DART BLACK |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 1.2 x 14 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Tip proizvoda | Hemijska |
| Dodatna oprema | Gumirana površina |
| Barkod | 8605040064610 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 0.6 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.