-
Dodajte u korpu
Nemate proizvoda u korpi.
Prodavnica
Prikaz 13–24 od 44 rezultataSortirano po ceni: od niže ka višoj
See
Malpensa Mini
325,00 рсдNotes A6
Notes sa zaobljenim ivicama, elastičnom trakom i držačem za olovku
Jeans Notebook
384,00 рсдNotes A5
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.459.20 |
| Model | JEANS NOTEBOOK |
| Opis | Notes sa zaobljenim ivicama, elastičnom trakom, držačem za olovku i džepom na unutrašnjoj strani zadnje korice |
| Brend | PRO BOOK |
| Boja | Plava |
| Dimenzija | 14.2 x 21cm |
| Pakovanje | 20 |
| Neto težina | 0.32 kg |
| Materijal | Tekstil |
| Dodatna oprema | Unutrašnji džep, Držač za olovku |
| Tema | Napravljeno u Evropi |
| Format | A5 |
| Vrsta papira | Beli |
| Barkod | 8605040063477 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
Kunst
413,00 рсдNotes 17.4 x 17.4 cm
Notes sa zaobljenim ivicama, elastičnom trakom i držačem za olovku
Code Black
419,00 рсдNotes A5
Notes sa zaobljenim ivicama, bojenom ivicom knjižnog bloka u boji elastične trake, bojenim predlistom u boji elastične trake, elastičnom trakom i držačem za olovku
Code White
419,00 рсдNotes A5
Notes sa zaobljenim ivicama, bojenom ivicom knjižnog bloka u boji elastične trake, bojenim predlistom u boji elastične trake, elastičnom trakom i držačem za olovku
Klimt Cork
419,00 рсдNotes A5
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.585.71 |
| Model | KLIMT CORK |
| Opis | Notes sa zaobljenim ivicama, elastičnom trakom i držačem za olovku |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 14.5 x 21cm |
| Pakovanje | 20 |
| Neto težina | 0.26 kg |
| Materijal | Bambus, Pluta |
| Dodatna oprema | Držač za olovku |
| Format | A5 |
| Vrsta papira | Krem |
| Barkod | 8605040034828 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |











