-
Dodajte u korpu
Nemate proizvoda u korpi.
Prodavnica
Prikaz 13–22 od 22 rezultataSortirano po ceni: od niže ka višoj
See
Victorinox Grater GP
649,00 рсдRende
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.110.51 |
| Model | VICTORINOX GRATER GP |
| Brend | VICTORINOX |
| Boja | Svetlo zelena |
| Dimenzija | 26.5 x 7 x 1.1 cm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 0.11 kg |
| Materijal | Plastika |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 76611160058003 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |
Formaggio
702,00 рсдSet pribora za sir sa drvenom drškom, 4/1
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.046.71 |
| Model | FORMAGGIO |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 26 x 17 x 3cm |
| Pakovanje | 20/5/1 |
| Neto težina | 0.43 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605025663920 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |
Monk
795,00 рсдČajnik, 1000 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.174.91 |
| Model | MONK |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | Ø 10.5 x 12.5 cm |
| Pakovanje | 8/1 |
| Neto težina | 0.49 kg |
| Materijal | Bambus, Borosilikatno staklo |
| Kapacitet | 1.000 ml |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040056844 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Nigiri
819,00 рсдSet za suši, 7/1
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.175.71 |
| Model | NIGIRI |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 33 x 15 x 1.5 cm |
| Pakovanje | 16/1 |
| Neto težina | 0.56 kg |
| Materijal | Bambus, Keramika |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040067215 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Chop
830,00 рсдSet noževa, 4/1
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.101.71 |
| Model | CHOP |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 25.7 x 17.2 x 2.4cm |
| Pakovanje | 20/10/1 |
| Neto težina | 0.44 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040025840 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |
Victorinox Grater
947,00 рсдRende
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.109.30 |
| Model | VICTORINOX GRATER |
| Brend | VICTORINOX |
| Boja | Crvena |
| Dimenzija | 26.5 x 7 x 1.1 cm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 0.11 kg |
| Materijal | Plastika |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 7611160058010 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |
Slate
1.106,00 рсдSet kamena ploča i pribor za sir sa drvenom drškom, 4/1
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.070.71 |
| Model | SLATE |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 33.3 x 28.8 x 2.8cm |
| Pakovanje | 12/6/1 |
| Neto težina | 1.23 kg |
| Materijal | Drvo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040011560 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 15 x 4cm |
Gouda
1.124,00 рсдSet pribora za sir, 4/1
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.127.71 |
| Model | GOUDA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 14 x 10.5 x 6 cm |
| Pakovanje | 20/10/1 |
| Neto težina | 0.38 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Barkod | 8605040070048 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Parma
1.593,00 рсдSet drvena daska i pribor za sir sa drvenom drškom, 3/1
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.054.71 |
| Model | PARMA |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 26.2 x 39.6 x 2.7 cm |
| Pakovanje | 10/5/1 |
| Neto težina | 1.12 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605025691763 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |
Victorinox Swiss Classic
14.314,00 рсдSet noževa, 5/1
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.112.10 |
| Model | VICTORINOX SWISS CLASSIC |
| Brend | VICTORINOX |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 43 x 14.5 x 6.5 cm |
| Pakovanje | 9/1 |
| Neto težina | 2.39 kg |
| Materijal | Drvo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 7611160056931 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |









