-
Dodajte u korpu
Nemate proizvoda u korpi.
Prodavnica
Prikaz 13–23 od 23 rezultataSortirano po ceni: od niže ka višoj
See
Lovely 8 x 6
145,00 рсдOgledalce
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.261.90 |
| Model | LOVELY 8 x 6 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 8.6 x 6.3 x 1.2 cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.08 kg |
| Materijal | Poliuretan |
| Barkod | 8605040079034 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 8.6 x 6.3 cm |
Beauty
184,00 рсдOgledalce
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.285.71 |
| Model | BEAUTY |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 7.4 x 0.9 cm |
| Pakovanje | 100/50/1 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Materijal | Pluta |
| Barkod | 8605040097724 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
Beauty R
184,00 рсдOgledalce
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.284.71 |
| Model | BEAUTY R |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 8.7 x 6.2 x 0.9 |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.08 kg |
| Materijal | Pluta |
| Barkod | 8605040052785 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, DTG (digitalna štampa) |
Peach
203,00 рсдOgledalce
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.287.71 |
| Model | PEACH |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 6.5 x 1cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Materijal | Pluta |
| Barkod | 8605040050675 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | DTG (digitalna štampa), Tampon |
Ken
262,00 рсдManikir set, 7/1
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.302.10 |
| Model | KEN |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 10.9 x 6.8 x 2 cm |
| Pakovanje | 128/16/1 |
| Neto težina | 0.11 kg |
| Materijal | Termo osetljiva eko koža, Metal |
| Barkod | 8605040044162 |
Glory
379,00 рсдManikir set, 6/1
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.289.71 |
| Model | GLORY |
| Boja | Bež |
| Pakovanje | 128/16/1 |
| Neto težina | 0.08 kg |
| Materijal | Pluta |
| Barkod | 8605040079539 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
Molly
397,00 рсдManikir set
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.276.90 |
| Model | MOLLY |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 10.9 x 6.8 x 2 cm |
| Pakovanje | 100/20/1 |
| Neto težina | 0.11 kg |
| Materijal | Termo osetljiva eko koža, Metal |
| Barkod | 8605040042076 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 2 cm |










