-
Dodajte u korpu
Nemate proizvoda u korpi.
Prodavnica
Prikaz 49–60 od 108 rezultataSortirano po ceni: od niže ka višoj
See
Kalp
91,00 рсдMetalni privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.189.88 |
| Model | KALP |
| Boja | Sjajni metal |
| Dimenzija | 3.4 x 2.8 x 0.2 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Metal |
| Barkod | 8605040044339 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Willy
91,00 рсдMetalni privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.192.88 |
| Model | WILLY |
| Boja | Sjajni metal |
| Dimenzija | 5 x 2.9 x 0.2 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Metal |
| Barkod | 8605040098554 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Radiant Wheel
103,00 рсдŠtitnik od sunca za volan
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.531.80 |
| Model | RADIANT WHEEL |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 44 cm |
| Pakovanje | 100/1 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Polietilen |
| Barkod | 8605040065792 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
Bamboleo
103,00 рсдPrivezak za ključeve od bambusa
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.194.71 |
| Model | BAMBOLEO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 4 x 0.4 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Bambus |
| Pol | Muški |
| Barkod | 8605040072226 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Bamboleo R
103,00 рсдPrivezak za ključeve od bambusa
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.195.71 |
| Model | BAMBOLEO R |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 4.7 x 3.1 x 0.4 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Bambus |
| Pol | Muški |
| Barkod | 8605040039038 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Cargo
123,00 рсдMetalni privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.079.88 |
| Model | CARGO |
| Boja | Sjajni metal |
| Dimenzija | 5.4 x 2.8 x 0.3cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Metal |
| Barkod | 8605025619545 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2.5 x 1cm |
Megane
144,00 рсдMetalni privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.173.10 |
| Model | MEGANE |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 6.6 x 2.5 x 0.4cm |
| Pakovanje | 300/50/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Metal |
| Barkod | 8605040021286 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2.5 x 1.2cm |
Modus
144,00 рсдMetalni privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.174.10 |
| Model | MODUS |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 6.4 x 2.4 x 0.3cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Termo osetljiva eko koža, Metal |
| Barkod | 8605040021293 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2 x 1.2cm |
Divo
147,00 рсдMetalni privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.107.88 |
| Model | DIVO |
| Boja | Sjajni metal |
| Dimenzija | Ø 3.2 x 0.5cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Materijal | Metal |
| Barkod | 8605025624006 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | 3D stiker |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 3cm |











