Dodatne informacije
| Težina | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 15,2 × 15,2 × 0,5 cm |
379,00 рсд
| Šifra | 30.073.90 |
| Model | SUBLI PHOTO 15X15 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 15.2 x 15.2 x 0.5 cm |
| Pakovanje | 50/10/1 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040064733 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Težina | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 15,2 × 15,2 × 0,5 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.154.80 |
| Model | SALMON |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 19 x 14 x 7 cm |
| Pakovanje | 30/1 |
| Neto težina | 0.38 kg |
| Materijal | Bambus, Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040083765 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 6 x 8 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.