Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Mint, Plava, Tamno siva |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.530.80 |
| Model | RADIANT |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 130 x 70 cm |
| Pakovanje | 75/1 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Materijal | Polietilen |
| Barkod | 8605040068168 |
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
| Šifra | 34.051.40 |
| Model | METRIX |
| Boja | Žuta |
| Dimenzija | 7.2 x 6.7 x 3.7cm |
| Pakovanje | 80/10/1 |
| Neto težina | 0.16 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8606010019920 |
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 2cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.