Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crvena, Narandžasta, Plava, Svetlo plava, Svetlo zelena, Žuta |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Majica umbro 180g, sa duplim štepom na renderu, rukavima i dnu, ojačana ramena.
Ukoliko tražite majice u nekoj drugoj boji kontaktirajte nas: https://grafosprint.com/kontakt/
| Šifra | 33.195.71 |
| Model | BAMBOLEO R |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 4.7 x 3.1 x 0.4 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Bambus |
| Pol | Muški |
| Barkod | 8605040039038 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 33.184.71 |
| Model | RUSTIC |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 3.1 x 4.2 x 0.9cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Drvo |
| Pol | Muški |
| Barkod | 8605040061480 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 1.5cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.