Opis


Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Majica šivena sa strane, dupli štepovi na renderu, rukavima i dnu, dodatni štep duž ramena, okovratnik ojačan trakom
| Šifra | 30.061.71 |
| Model | PLUTO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 10 x 4.3 x 5.9 cm |
| Pakovanje | 60/1 |
| Neto težina | 0.17 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040097212 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito, Tampon |
| Šifra | 33.180.90 |
| Model | RULER |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 6.5 x 2.5 x 1.3cm |
| Pakovanje | 400/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040026311 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 5.5 x 2.5cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.