Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Tablet R
187,00 рсд
Metalni privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.198.88 |
| Model | TABLET R |
| Boja | Sjajni metal |
| Dimenzija | 5.4 x 2.7 x 0.7 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Materijal | Metal |
| Barkod | 8605040047958 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | 3D stiker |
Categories: Metalni privesci, Privesci, Privesci i alati
Ostali proizvodi
Ken
262,00 рсдManikir set, 7/1
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.302.10 |
| Model | KEN |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 10.9 x 6.8 x 2 cm |
| Pakovanje | 128/16/1 |
| Neto težina | 0.11 kg |
| Materijal | Termo osetljiva eko koža, Metal |
| Barkod | 8605040044162 |
Titanium Jet Black M
78,00 рсдMetalna tehnička olovka
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 11.077.10 |
| Model | TITANIUM JET BLACK M |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 1 x 13.5 cm |
| Pakovanje | 600/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Tip proizvoda | Hemijska |
| Dodatna oprema | Gumirana površina |
| Barkod | 8605040082256 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 0.5 cm |
Dallas
478,00 рсдNotes A5
Notes sa zaobljenim ivicama, elastičnom trakom, držačem za olovku i džepom na unutrašnjoj strani zadnje korice
Slični Proizvodi
Cadet Plus
350,00 рсдVišenamenski nož sa 12 funkcija
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.278.71 |
| Model | CADET PLUS |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9 x 1.9 x 2.5cm |
| Pakovanje | 150/25/1 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Materijal | Drvo, Nerđajući čelik |
| Barkod | 8605040037119 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2 x 0.7cm |
Mecanix Wood
595,00 рсдVišenamenski alat sa 9 funkcija
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.258.71 |
| Model | MECANIX WOOD |
| Opis | Višenamenski alat sadrži nož, testericu, otvarač za flaše, 2 ravna i 1 krstasti odvijač, turpiju, otvarač za konzerve, sekač žice |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 7 x 3.2 x 1.8cm |
| Pakovanje | 150/25 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Materijal | Bambus, Metal |
| Barkod | 8605040057001 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2 x 0.5cm |
Victorinox Nail Clip
3.469,00 рсдVišenamenski nož sa 8 funkcija
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.257.30 |
| Model | VICTORINOX NAIL CLIP |
| Brend | VICTORINOX |
| Boja | Crvena |
| Dimenzija | 6.6 x 1.7 x 1.5cm |
| Pakovanje | 12/1/1 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Barkod | 7611160044358 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |














Recenzije
Još nema komentara.