Dodatne informacije
| Težina | 5,67 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 500 × 700 cm |
11.616,00 рсд
| Šifra | 36.016.80 |
| Model | A-BOARD B2 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 500 x 700 mm |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 5.76 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040085011 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 50 x 70 cm |
| Težina | 5,67 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 500 × 700 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.069.71 |
| Model | VINUM |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 13.5 x 15 x 3 cm |
| Pakovanje | 24/12/1 |
| Neto težina | 0.30 kg |
| Materijal | Metal |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040011546 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 9 x 2.5 cm |
| Šifra | 32.272.71 |
| Model | BENNY |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 6 x 2 x 1 cm |
| Pakovanje | 500/50/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Drvo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040072424 |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.