Dodatne informacije
| Težina | 4,24 kg |
|---|
| Težina | 4,24 kg |
|---|
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 23.001.10 |
| Model | TRIUMPH |
| Brend | ARMY |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 21 x 15.5 x 4.5 cm |
| Pakovanje | 20/10/1 |
| Neto težina | 0.72 kg |
| Materijal | Metal |
| Tip proizvoda | Turbo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040036136 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser, Sito |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.