Opis

4.570,00 рсд
| Šifra | 36.007.80 |
| Model | ROLL UP 120 |
| Opis | Aluminijumski pano sa mehanizmom za samouvlacenje (bez platna za štampu), upakovano u zaštitnu futrolu |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 120 x 200cm |
| Pakovanje | 4/1 |
| Neto težina | 3.20 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605025624785 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |

| Težina | 3,2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 120 × 200 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 58.101.11-XS |
| Model | SG FLEXY |
| Brend | TEKTON PRO |
| Boja | Tamno siva |
| Pakovanje | 120/10/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Sastav | 100% najlon |
| Materijal | Najlon |
| Tip proizvoda | “Touch” |
| Standard | EN 388 |
| Barkod | 8605040057766 |
| Šifra | 34.535.90 |
| Model | MAGNET HEART |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 8.1 x 8.3 x 0.4 cm |
| Pakovanje | 200/20 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040070581 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.