Dodatne informacije
| Težina | 0,17 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 21 × 17 × 1,5 cm |
302,00 рсд
| Šifra | 34.080.91 |
| Model | CAMBIO |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | 21 x 17 x 1.5cm |
| Pakovanje | 30/10/1 |
| Neto težina | 0.17 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605025610870 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 15.4 x 15.3cm |
| Težina | 0,17 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 21 × 17 × 1,5 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Notes sa zaobljenim ivicama, elastičnom trakom, držačem za olovku i džepom na unutrašnjoj strani zadnje korice
Unisex trenerka, 280 g/m2, pojas sa lastišem i učkurom, elastične ranfle na dnu, dva prednja džepa
| Šifra | 23.002.10 |
| Model | ASH |
| Brend | ARMY |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 12 x 7 x 2.5 cm |
| Pakovanje | 100/10/1 |
| Neto težina | 0.12 kg |
| Materijal | Melamin |
| Barkod | 8605040050279 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 1.2 cm |
| Šifra | 30.065.90 |
| Model | SUBLI MDF HEART |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 5 x 5 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 400/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040092316 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.