Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Crvena, Narandžasta, Rojal plava, Svetlo zelena |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.481.71 |
| Model | EDITOR |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | ø 2.9 x 13.5 cm |
| Pakovanje | 240/12/1 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Eko proizvod, Dečji proizvod |
| Barkod | 8605040062784 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 0.7 cm |
| Šifra | 41.061.12 |
| Model | GYM |
| Boja | Siva |
| Dimenzija | Ø 8.5 x 22cm |
| Pakovanje | 60/1 |
| Neto težina | 0.15 kg |
| Kapacitet | 600 ml |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040002568 |
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 6 x 4cm |
| Šifra | 32.297.71 |
| Model | DOMINIC |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 14.7 x 5 x 3cm |
| Pakovanje | 100/50/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Materijal | Plastika, Drvo |
| Barkod | 8605040066195 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito, Tampon |
| Šifra | 34.516.51 |
| Model | STUDY |
| Boja | Svetlo zelena |
| Dimenzija | 24.2 x 11.2 cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Materijal | Polipropilen |
| Tema | Back to school |
| Barkod | 8605040091401 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 8 x 3 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.