Opis


| Težina | 0,02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 7,2 × 0,4 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.153.80 |
| Model | FUNGHI |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 18 x 12 x 6.5 cm |
| Pakovanje | 25/1 |
| Neto težina | 0.28 kg |
| Kapacitet | 800 ml |
| Materijal | Bambus, Aluminijum |
| Barkod | 8605040032244 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 6 x 8 cm |
Notes sa zaobljenim ivicama, elastičnom trakom, držačem za olovku i džepom na unutrašnjoj strani zadnje korice
| Šifra | 36.032.80 |
| Model | WIND DISPLAY B1 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 700 x 1000 mm |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 13.60 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040041451 |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.