Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crvena, Narandžasta, Rojal plava, Siva, Svetlo zelena |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.074.10 |
| Model | CABERNET |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 23.5 x 6 cm |
| Pakovanje | 30/1 |
| Neto težina | 0.24 kg |
| Materijal | Plastika, Metal |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040012512 |
| Preporučena vrsta štampe | Nalepnica |
| Preporučena dimenzija štampe | 6 x 8 cm |
| Šifra | 40.024.10 |
| Model | BAVARIA |
| Opis | Kišobran sa 8 panela, gumirana drška sa teksturom drveta, fiberglass mehanizam za otvaranje, crni metalni vrh, krajevi i stub (Ø 10 mm), otporan na vetar |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | ø 110 x 92.5cm |
| Pakovanje | 20/10 |
| Neto težina | 0.43 kg |
| Materijal | Sirova svila |
| Tip proizvoda | Automatsko otvaranje, 8 panela |
| Performanse | Vetrootporno |
| Barkod | 8605025647050 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 20 x 8 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.