Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Crvena, Plava, Siva |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 32.261.90 |
| Model | LOVELY 8 x 6 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 8.6 x 6.3 x 1.2 cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.08 kg |
| Materijal | Poliuretan |
| Barkod | 8605040079034 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 8.6 x 6.3 cm |
| Šifra | 12.010.71 |
| Model | LORA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 0.8 x 15.7 cm |
| Pakovanje | 1000/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tip proizvoda | Grafitna |
| Tema | Back to school |
| Barkod | 8605040074992 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 0.5 cm |
| Šifra | 36.032.80 |
| Model | WIND DISPLAY B1 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 700 x 1000 mm |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 13.60 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040041451 |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.