Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Rojal plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 19.053.90 |
| Model | ZUMA |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 7 x 1.4 cm |
| Pakovanje | 400/50/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Plastika |
| Tema | Back to school |
| Barkod | 8605040065488 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 3.5 cm |
| Šifra | 23.004.10 |
| Model | SLASH |
| Brend | ARMY |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 9 x 3.6 x 0.7 cm |
| Pakovanje | 500/250/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Plastika, Metal |
| Barkod | 8605040041734 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |
| Šifra | 34.582.71 |
| Model | SAVANA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 14 x 21cm |
| Pakovanje | 50/1/1 |
| Neto težina | 0.23 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tema | Eko proizvod |
| Format | A5 |
| Vrsta papira | Krem |
| Barkod | 8605040068656 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.