Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava |
Ponedeljak - Petak
Brza korisnička podrška
info@grafosprint.com
76,00 рсд
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.502.12 |
| Model | ECLIPSE |
| Boja | Siva |
| Dimenzija | 13.3 x 5.4 x 1.3 cm |
| Pakovanje | 250/50/1 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Materijal | Plastika |
| Tema | Back to school |
| Barkod | 8605040056356 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 5 x 2 cm |
Notes sa fleksibilnom koricom, zaobljenim ivicama, elastičnom trakom i džepom na unutrašnjoj strani zadnje korice
| Šifra | 33.193.71 |
| Model | HOUSE |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 3.7 x 4.2 x 0.4cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Barkod | 8605040033852 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2 x 1.5 cm |
| Šifra | 32.272.71 |
| Model | BENNY |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 6 x 2 x 1 cm |
| Pakovanje | 500/50/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Drvo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040072424 |
| Šifra | 32.154.30 |
| Model | VICTORINOX CAMPER |
| Brend | VICTORINOX |
| Boja | Crvena |
| Dimenzija | 9.1 x 2.6 x 1.7cm |
| Pakovanje | 100/10 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Plastika, Metal |
| Barkod | 7611160100146 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 1cm |
| Šifra | 32.258.71 |
| Model | MECANIX WOOD |
| Opis | Višenamenski alat sadrži nož, testericu, otvarač za flaše, 2 ravna i 1 krstasti odvijač, turpiju, otvarač za konzerve, sekač žice |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 7 x 3.2 x 1.8cm |
| Pakovanje | 150/25 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Materijal | Bambus, Metal |
| Barkod | 8605040057001 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2 x 0.5cm |
| Šifra | 32.193.71 |
| Model | CADET |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9.2 x 2.3 x 1.6cm |
| Pakovanje | 120/12/1 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Barkod | 8605040022924 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2.5 x 0.7cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.