Dodatne informacije
| Težina | 7,5 kg |
|---|
| Težina | 7,5 kg |
|---|
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.419.71 |
| Model | NATURELLA ORGANIC 150 |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.08 kg |
| Sastav | organski pamuk |
| Materijal | Pamuk |
| Gramatura | 150 g/m2 |
| Tema | Organski pamuk, Eko proizvod |
| Barkod | 8605040029466 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 15 cm |
Jakna, raglan rukavi, elastični učkuri sa steznim regulatorima u kapuljači, čičak traka za podešavanje širine na dnu rukava, dva prednja džepa sa rajsferšlusom i jedan džep na grudima, svi rajsferšlusi su vodootporni, zadnja strana jakne duža od prednje
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.