Opis

98,00 рсд
| Šifra | 34.458.71 |
| Model | MICHELANGELO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 8 x 13 x 2 cm |
| Pakovanje | 480/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040062005 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 9 x 7 cm |

| Težina | 0,03 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 8 × 13 × 2 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Majica, šivena iz tube, dupli štepovi na renderu, rukavima i dnu, dodatni štep duž ramena, okovratnik ojačan trakom
| Šifra | 31.030.86 |
| Model | TWINGO |
| Opis | Zidni sat, potrebna baterija tipa AA koja nije uključena |
| Boja | Gun |
| Dimenzija | Ø 25 x 3.9cm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040077740 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 6 x 2.5cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.