Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Narandžasta, Plava, Rojal plava, Svetlo zelena |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 44.065.10 |
| Model | MAGIC MUG |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 8.1 x 9.5cm |
| Pakovanje | 36/12 |
| Neto težina | 0.36 kg |
| Kapacitet | 325 ml |
| Materijal | Keramika |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605025646480 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 8.5cm |
| Šifra | 41.121.71 |
| Model | BRUNELLO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 35.5 × 12 × 10.8 cm |
| Pakovanje | 8/1 |
| Neto težina | 1.04 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605040063903 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 15 x 7 |
Set sadrži: drveni lenjir, hemijsku olovku, zarezač, gumicu za brisanje, dve olovke, blok za beleške sa 40 listova, PVC lenjir, nalepnice za obeležavanje i nalepnice za poruke
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.