Opis

103,00 рсд
| Šifra | 19.053.90 |
| Model | ZUMA |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 7 x 1.4 cm |
| Pakovanje | 400/50/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Plastika |
| Tema | Back to school |
| Barkod | 8605040065488 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 3.5 cm |

| Težina | 0,03 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 7 × 1,4 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 30.065.90 |
| Model | SUBLI MDF HEART |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 5 x 5 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 400/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040092316 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Šifra | 32.257.30 |
| Model | VICTORINOX NAIL CLIP |
| Brend | VICTORINOX |
| Boja | Crvena |
| Dimenzija | 6.6 x 1.7 x 1.5cm |
| Pakovanje | 12/1/1 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Barkod | 7611160044358 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Šifra | 32.193.71 |
| Model | CADET |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9.2 x 2.3 x 1.6cm |
| Pakovanje | 120/12/1 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Barkod | 8605040022924 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2.5 x 0.7cm |
| Šifra | 40.062.10 |
| Model | FRANKLIN |
| Opis | Kišobran sa 8 panela, mehanizam za otvaranje je kombinacija metala i fiberglass-a, crni metalni stub (Ø 11 mm), metalni krajevi, drvena drška, navlaka sa postavom u boji kišobrana, otporan na vetar |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 103 x 62 (37) cm |
| Pakovanje | 30/10/1 |
| Neto težina | 0.45 kg |
| Materijal | Sirova svila |
| Tip proizvoda | Automatsko otvaranje, 8 panela |
| Performanse | Vetrootporno |
| Barkod | 8605040079768 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 20 x 7 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.